Pikado federacija Srbije

Rezultati u sezoni 2013/2014

Međunarodna takmičenja

Kalendar državnih takmičenja u pikado sportu u sezoni 2015/2016:

 

18.10.2015.  - Apatin, Banja Junaković, prijave do 11.30. početak ekipnog dela takmičenja u 12.00, pojedinačno takmičenje počinje u 15.00

 

15.11.2015.  - Apatin, Banja Junaković, prijave do 11.30. početak ekipnog dela takmičenja u 12.00, pojedinačno takmičenje počinje u 15.00

13.12.2015. - Padinska skela - Hala sportova, prijave do 11.30. početak ekipnog dela takmičenja u 12.00, pojedinačno takmičenje počinje u 15.00

 

21.02.2016. -Stara Pazova, Hala Sportova - Jedinstvo, Branka Radičevića 6, prijave do 11.30. početak ekipnog dela takmičenja u 12.00, pojedinačno takmičenje počinje u 15.00. Učesnicima su obezbeđeni hrana i piće.

 

Molimo sve predstavnike klubova da uzmu za ozbiljno odluku UO da neće moći da nastupi onaj klub koji nije izmirio svoje finansijske obaveze prema PFS-u (možete spisak pronaći na ovom sajtu) a da više neće postojati ni mogućnost da se na licu mesta ostavi garancija u kešu. Molimo i igrače da provere stanje svog kluba i da i ne kreću na put ako vide da njihov klub nije izmirio obaveze.

 

20.03.2016. - Inđija, Hala Sportova, prijave do 11.30. početak ekipnog dela takmičenja u 12.00, pojedinačno takmičenje počinje u 15.00.

 

17.04.2016. - Užice - Srednja medicinska škola, prijave do 11.30. početak ekipnog dela takmičenja u 12.00, pojedinačno takmičenje počinje u 15.00

 

22.05.2016. - Čačak, Sportska hala - KK Borac, prijave do 11.30. početak ekipnog dela takmičenja u 12.00, pojedinačno takmičenje počinje u 15.00

 

12.06.2016. - Apatin, Banja Junaković, prijave do 11.30 početak ekipnog dela takmičenja u 12.00 (četiri preostala kola), u 16.00 početak baraža pojedinačnog prvenstva za muškarce. Po završetku proglašenje pobednika i dodela nagrada.

 

BARAŽ ZA POPUNU A GRUPE POJEDINAČNOG PRVENSTVA SRBIJE

Apatin, 12. 06. 2016.

 

    Relja Radaković GERILA                   -           Šandor Utaši SEVER SU

  Nikola Radojičić PIKADERE              -           Srđan Veselinović KULA

                         Davor Bubalović ROCKETS             -           Aleksandar Milovanović SEVER SU

Marko Kačavenda CENTAR 021       -           Duško Jelić KUPIDON

 

MEČ ZA 4. MESTO I MESTO U REPREZENTACIJI U ŽENSKOJ KONKURENCIJI

Apatin, 12. 06. 2016

 

          Jelena Popov CENTAR 021         -          Marija Bogunović GERILA